Profilování je automatizované zpracování osobních údajů vztahující se k zákazníkovi. To umožňuje vytvořit nabídku produktů či služeb přizpůsobených konkrétnímu zákazníkovi.
Na ochraně vašeho soukromí nám záleží a věříme, že tímto získáte lepší kontrolu nad údaji, které nám poskytujete.

  • Správcem vašich osobních údajů je společnost Agnez Market s.r.o., se sídlem Nové Sady 988/2, Brno 602 00, IČ: 06370705 DIČ: CZ06370705, zápis v OR: KS v Brně, Spis. zn.: C 101563.
    email: eshop@naspagety.cz, tel.: +420775209660, www.naspagety.cz
  • Dodavatel IT technologií Simpless s.r.o.
  • Seznam.cz, a.s., IČ: 26168685
  • Google Analytics

Které osobní údaje zpracováme?

V okamžiku vaší registrace v našem e-shopu získáváme ke zpracování Vaše osobní údaje, které potřebujeme pro vyřízení objednávky a uzavření kupní smlouvy. Jedná se o jméno a příjmení, email a telefonní číslo. Email a telefonní číslo slouží k potvrzení objednávky a k informacím o stavu vyřízení vaší objednávky, popř. k řešení případných změn.

Při návštěvě naší webové stránky o Vás dále můžeme shromažďovat určité informace automaticky, jako jsou př. IP adresa, informace o Vašem internetovém prohlížeči, operačním systému či nastavení vašeho jazyka. Můžeme také zpracovávat informace o Vašem chování na našich webových stránkách, tj. např. jaké odkazy na našich webových stránkách navštívíte a které zboží je Vám zobrazeno. Informace o Vašem chování jsou však z důvodu Vašeho maximálního soukromí anonymní, a proto je ani sami nedokážeme přiřadit ke konkrétnímu uživateli.

 

Proč Vaše osobní údaje zpracováváme?

Za účelem:
- odbavení a doručení Vaší objednávky zboží nebo služeb na základě plnění a uzavření smlouvy sjednané elektronickou formou dle zákona č. 89/2012 Sb. Občanský zákoník.
- abychom Vám mohli poskytnout zajímavou nabídku zboží a služeb. Na základě oprávněného zájmu takto automaticky zpracováváme zejména osobní údaje a cookies. Na základě těchto údajů budeme moci e-shop vylepšovat, aby se vám u nás nakupovalo co nejlépe.
- vytváření statistik a přehledů, zejména sledování návštěvnosti našeho webu a měření účinnosti reklamy.
- zasílání obchodních sdělení (e-mail marketing). Pro tento účel zpracováváme vaše osobní údaje na základě vašeho souhlasu, který můžete kdykoli zrušit v nastavení vašeho uživatelského profilu nebo e-mailem.

Proti zpracování vašich osobních údajů lze vznést námitku na naši e-mailovou adresu eshop@naspagety.cz

Jak dlouho osobní údaje zpracováváme?
Vaše osobní údaje jsou u nás zpracovávány zejména po dobu trvání smluvního vztahu mezi námi. Veškeré účetní podklady pak dalších 5 let, toto je nutné zejména kvůli zákonu o účetnictví. V případě daňových dokladů s DPH musíme údaje zpracovávat po dobu 10 let jak vyplývá z příslušných právních předpisů.

Kontaktní osobní údaje zpracováváme po dobu trvání smluvního vztahu a pak obvykle další 2 roky.

Máte i další práva, jaké?

Máte právo požadovat od nás přístup ke svým Osobním údajům, jejich opravu nebo výmaz, popřípadě omezení zpracování a také právo na přenositelnost údajů. Tyto žádosti lze směrovat na náš e-mail: eshop@naspagety.cz

Máte-li za to, že Vaše osobní údaje zpracováváme protiprávně, máte rovněž právo podat stížnost Úřadu pro ochranu osobních údajů. Uvítáme pokud v případě pochybností budete případné nedostatky či problémy řešit nejprve s námi.